Naše výrobky sa vyznačujú vysokým obsahom aloe vera z Kanárskych ostrovov. Aloe vera je najdôležitejšia multifunkčná kozmetická zložka, bohatá na polysacharidy, aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú dôvodom jej silného zvlhčujúceho, regeneračného, zjemňujúceho  a protizápalového efektu. Naše výrobky sa vyznačujú vysokým obsahom aloe vera z Kanárskych ostrovov. Aloe vera je najdôležitejšia multifunkčná kozmetická zložka, bohatá na polysacharidy, aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú dôvodom jej silného zvlhčujúceho, regeneračného, zjemňujúceho  a protizápalového efektu.

Naše organické plantáže produkujú surovinu najvyššej kvality:

  1.  Všetky rastliny aloe vera  na našich poliach pochádzajú z Kanárskych ostrovov.
  2. Naše rastliny rastú za ideálnych podmienok, ktoré zabezpečuje klíma južnej časti ostrova Tenerife, ideálna nadmorská výška a zavlažovanie podzemnou vodou z ostrova.
  3. Vďaka nášmu kontrolnému systému garantujeme, že naše spracované aloe listy pochádzajú z rastlín vo veku 4-10 rokov, v ktorom produkujú najviac aktívnych zložiek.
  4. Naše aloe vera sa spracováva za studena a je stabilizované za účelom zachovania všetkých jeho benefitov, bez fyzikálnych či chemických procesov, ktoré by narúšali jeho efektívnosť

Kontrola úrody a enviromentálne podmienky zaisťujú, že získaná čistá šťava aloe vera má vyšší obsah polysacharidu acemannanu než akékoľvek aloe vera z iných častiach sveta. Acemannan je mukopolysacharid, ktorý aktivuje obranné procesy ľudského tela a je aktívnou zložkou, ktorá určuje kvalitu aloe vera.