Vážení záujemci o zájazd,

vzhľadom na mimoriadne preventívne opatrenia prijaté Ústredným krízovým štábom SR a vzhľadom na celosvetovú situáciu sme sa rozhodli v marci 2020 pozastaviť činnosť cestovnej kancelárie ale sme Vám k dispozícii ako sprievodca cestovného ruchu, taxislužba s odvozom na okolité letiská, prípadne dohodnuté trasy a môžeme Vám poradiť s otázkami týkajúcimi sa cestovania.

S našou cestovnou kanceláriou ENEPAT TRAVELCLUB zažijete exotiku, zábavu, šport aj relax.

Môžete s nami naštíviť miesta , kde sa priamo dopestovávajú produkty, ktoré ponúkame na našich stránkach

a v našej poradni ENEPAT DETOX STUDIO. Zoberieme Vás aj do rôznych iných blízkych či ďalekých kútov našej zeme, ktoré sme osobne navštívili a dobre ich poznáme.

Z našej ponuky vyberáme :

Týždňový klubový zájazd na Tenerife

Tenerife dovolenka individuálne

Andalúzia Benalmádena dovolenka individuálne

Španielsko – Benidorm dovolenka individuálne

Týždňový pobyt na Tenerife pre rodinu

Ponúkame klubové zájazdy, kde Vás budeme osobne sprevádzať od odchodu zo Slovenska až po návrat, po dohode Vám radi zabezpečíme odvoz na letisko priamo z pohodlia domova a to isté pri ceste späť, ochotne Vám pomôžeme zorientovať sa na letisku a budeme Vám k dispozícii aktívne počas celého zájazdu.

V rámci individuálnych zájazdov Vám zabezpečíme letenky, kvalitné ubytovanie, transfer z letiska na hotel a tak isto v prípade záujmu odvoz na odletové letisko Bratislava, Viedeň, Budapešť, Brno a Praha pohodlným minivanom.

Viac informácií nájdete v podstránkach klubové a individuálne zájazdy.

V rámci iných služieb Vám vieme vyhľadať a zarezervovať hotel vo Vami vybratej lokalite a k tomu prispôsobiť letenky, transfer na letisko, z letiska, prípadne zarezervovať auto na dovolenke s naplánovaním zaujímavých miest, ktoré sa oplatí vidieť. Súčasťou nášho komplexného riešenia Vašich dovoleniek je aj cestovné poistenie, ktoré je síce nepovinné, ale vzhľadom na skúsenosti ho doporučujeme. Môžete si ho zabezpečiť priamo u nás pri zakúpení zájazdu. Spolupracujeme s poisťovňou Union, a.s. Poistné je od 2 Eur/deň/osoba. Rozsah krytia v prípade poistnej udalosti je veľmi široký. Môžete si pozrieť tu.

Pobyty a zájazdy si môžete predbežne pozrieť na našich stránkach a po spustení cestovnej kancelárie do činnosti si ich môžete objednať vyplnením online objednávkového formulára na stránke alebo si ho môžete vytlačiť a po vyplnení zaslať na náš email : info@enepat.sk. Tak isto si môžete predbežnú objednávku zarezervovať priamo telefonicky na rýchlej linke : 0904214796. V prípade ďaľších otázok môžete použiť náš  kontaktný formulár.

Objednávka zájazdu alebo pobytu je nezáväzná pokiaľ nie je realizovaná úhrada.  Termíny a ceny sú však  limitované do vypredania a sú závislé od kapacít hotelov a leteckých prepravcov. Zájazdy a pobyty cestovnej kancelárie ENEPAT TRAVEL CLUB sa riadia týmito VOP . Ich zakúpením súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Ku každému u nás zakúpenému zájazdu alebo pobytu získavate zľavu 10 % na všetky biorezonančné služby           v našom ENEPAT DETOX STUDIU v Nitre na Klokočine v OD Sandokan, 1.poschodie, Jurkovičova 27, 94911.

Prajeme veľa zdravia a pekných zážitkov z  dovolenkových pobytov.

Váš tím ENEPAT TRAVEL CLUB