Andalúzia – Benalmádena       

Pripravujeme….

Týždenný pobyt v Andalúzii v štvorhviezdičkovom hoteli s raňajkami.

Cena je pre 1 osobu pri cestovaní vo dvojici.

Hotel sa nachádza v meste Benalmádena len 250 metrov od pláže Torre Bermeja. Je situovaný uprostred záhrad a ponúka 2 sezónne vonkajšie bazény a izby s balkónom. Izby sú ladené do svetlých farebných odtieňov s drevennými podlahami a nábytkom. Každá je vybavená TV a klimatizáciou. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii hotela s otvorenou kuchyňou / príprava jedla pred očami hostí/ si môžete vychutnať jedlá formou bufetu a španielske pokrmy.  Priamo v hoteli si môžete zacvičiť v posilňovni alebo za príplatok navštíviť turecké kúpele a saunu. V blízkosti je prístav a golfové ihrisko je vzdialené približne 3 km. Priamo v meste Benalmádena je množstvo turisticky zaujímavých atrakcií -veľký mestský park Parque de la Paloma s množstvom paliem, lanovka s krásnym výhľadom na vrchu, motylárium, budhistický chrám, morské akvárium, zábavný park s horskými dráhami, morský park s delfínmi a uškatcami, hrad a iné zaujímavosti.

Pomocou autobusa alebo požičaného auta sa môžete vydať objavovať ďaľšie zaujímavé miesta Andalúzie ako napríklad turisticky oblúbené vedľajšie mestečko Torremollinos s krokodílou zoo, veľkomesto Malaga s múzeom Pabla Picassa, Coridou, pevnosťou Alcazaba, miestnou katedrálou. za Malagou sa nachádza Nerja s tajomnými jaskyňami. Na druhú stranu od Benalmádeny máte možnosť navštíviť Fuengirolu s krásnou modernou zoo, honosné letovisko Marbella a bájny Gibraltár s možnosťou plavby do Ceuty, ktorá je ešte súčasťou Španielska, ale už na africkom kontinente.

Cena zahŕňa:

ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe s raňajkami

letenku Viedeň – Malaga

transfer z letiska na hotel

užitočné rady na cestu a naše overené tipy na výlety po okolí

poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie

10 % zľava na všetky biorezonančné služby v našom ENEPAT DETOX STUDIU v Nitre

Cena nezahŕňa:

cestovné poistenie/nepovinné/ – 2 eur/deň/osoba – možné vybaviť priamo u nás

Po dohode vieme poskytnúť aj transfer zo Slovenska na letisko Viedeň a tak isto po prílete z dovolenky do Viedne odvoz naspäť domov pohodlným minivanom.

 

Pri záujme o zájazd, prosíme o vyplnenie online  objednávkového formulára alebo si môžete tento formulár vytlačiť a po vyplnení zaslať na email info@enepat.sk alebo volajte na  telefónne číslo 0904214796. Ak máte otázky, píšte na náš:kontaktný formulár

Objednávka zájazdu alebo pobytu je nezáväzná pokiaľ nie je realizovaná úhrada. Termíny a ceny sú však limitované do vypredania a sú závislé od kapacít hotelov a leteckých prepravcov. Ak ste rozhodnutý, môžete si zájazd rovno zakúpiť na našom eshope.