Španielsko – Costa Blanca – Benidorm

Pripravujeme…

Týždňový pobyt v Benidorme /New Yorku Európy/

Cena je pre 1 osobu pri cestovaní vo dvojici

Benidorm je pobrežné mesto v Španielsku v provincii Alicante pri Stredozemnom mori.

Pôvodne to bola malá vidiecka obec, dnes je mesto známe predovšetkým vďaka hotelovému priemyslu, plážam a mrakodrapom, ktoré boli vybudované ako výsledok ekonomiky orientovanej na turizmus. Nachádzajú sa tu jedny z najvyšších  budov v Španielsku.. Celkovo sa tu nachádza 310 budov vyšších ako 35 metrov, preto sa vraví, že je to mesto s najvyšším počtom mrakodrapov na svete po New Yorku.

Hotel Apartamentos Amalia ponúka apartmánový komplex s balkónom a spoločným vonkajším bazénom. Pláž Playa del Levante je odtiaľto vzdialená len 350 metrov.

Každý svetlý a moderný apartmán je vybavený kuchyňou s mikrovlnnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, kuchynským riadom, chladničkou a práčkou. Všetky apartmány majú priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou.

Vybavenie izby zahŕňa kompletnú kuchyňu, súkromnú kúpeľňu, práčku, wifi zdarma, klimatizáciu a balkón s výhľadom na more alebo mesto.

Počas svojho pobytu máte prístup na terasu, do baru a snack baru. K dispozícii sú aj predajné automaty, bazén, plážové stoličky a ležadlá.

Okrem rozsiahlych pieskových pláží Levante a Poniente mesto Benidorm ponúka množstvo turistických atrakcií a tematických parkov : zoologická záhrada Terra Natura, vodný park Aqualandia, zábavný park Terra Mitica s adrenalínovými atrakciami, ďaľšia zoo – Mundomar, kabaret Benidorm Palace, nespočetné množstvo kaviarní a barov, každý si tu vyberie. Tak isto je tu možnosť preplaviť sa loďou na blízky pávi ostrov loďou s presklenným sklom s možnosťou pozorovať podmorský život.V blízkom okolí dostupnom mestskou dopravou sa nachádza historické mestečko Altea a dedinka Albir, kde sa môžete vybrať na zhruba hodinovú prechádzku k majáku. Vlakom sa za pár minút dostanete do dedinky  Villajoyosa, kde sa nachádza veľká fabrika na čokoládu Valor. Prehliadka je spojená s návštevou múzea a ochutnávkou znamenitej čokolády. Zhruba hodinu cesty je vzdialené mesto Alicante, známe hradom Santa Barbara a viacerými muzeami.

Cena zahŕňa:

ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe

letenku Viedeň – Alicante

transfer z letiska na hotel

užitočné rady na cestu a naše overené tipy na výlety po okolí

poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie

10 % zľava na všetky biorezonančné služby v našom ENEPAT DETOX STUDIU v Nitre

Cena nezahŕňa:

cestovné poistenie/nepovinné/ – 2 eur/deň/osoba – možné vybaviť priamo u nás

Po dohode vieme poskytnúť aj transfer zo Slovenska na letisko Viedeň a tak isto po prílete z dovolenky do Viedne odvoz naspäť domov pohodlným minivanom.

 

Pri záujme o zájazd, prosíme o vyplnenie online  objednávkového formulára alebo si môžete tento formulár vytlačiť a po vyplnení zaslať na email info@enepat.sk alebo volajte na  telefónne číslo 0904214796. Ak máte otázky, píšte na náš:kontaktný formulár

Objednávka zájazdu alebo pobytu je nezáväzná pokiaľ nie je realizovaná úhrada. Termíny a ceny sú však limitované do vypredania a sú závislé od kapacít hotelov a leteckých prepravcov. Ak ste rozhodnutý, môžete si zájazd rovno zakúpiť na našom eshope.