V rámci promo pobytu pripravujeme v spolupráci so štvorhviezdičkovým hotelom Flamingo Beach Mate dovolenkový skúšobný promo pobyt v čerstvo zrenovovaných apartmánoch na krásnom ostrove Tenerife. Hotel sa nachádza v prvej línii doslova pár metrov od pokojnej pláže na južnej strane ostrova, kde je zaručená príjemná klíma počas celého roka. K dispozícii sú jednoizbové luxusné apartmány pre 2 až 4 člennú rodinu. V apartmánoch je oddelená spáľňa, ktorá poskytuje súkromie, priestranná obývačka s TV a setelitom, terasa, plne vybavená kuchyňa a kupeľňa so sprchovacím kútom. K vybaveniu hotela patrí reštaurácia, posilovňa, bazén s výhľadom na oceán.
Neváhajte sa informovať telefonicky na čísle 0904214796 alebo pomocou kontaktného formulára.
Po dohodnutí detailov, termínov, ktoré Vám vyhovujú a ich zosúladení s voľnými kapacitami hotela zabezpečíme na požiadanie letenky a iné služby ako napríklad odvoz na letisko Viedeň, doporučenie výletov na ostrove a pod.
V cene 300 eur obdržíte:
ubytovanie na týždeň pre max. 4 osoby v krásnom štvorhviezdičkovom hotely pri pláži
transfer z letiska až na ubytovanie
individuálnu starostlivosť o klientov
stretnutie, ktoré ponúka možnosť cestovania po celom svete
Hotel osobne poznáme a odporúčame.
Vzhľadom na cenu a prezentačný charakter pobytu, si hotel vyhradzuje právo ubytovania manželských párov s deťmi alebo párov žijúcich v spoločnej domácnosti najmenej 2 roky a radi často cestujú.
  
  
  
V rámci ďaľších individuálnych zájazdov ponúkame kompletné balíky, ktoré zahŕňajú  ubytovanie, letenky, odvozu na letisko,v cieľovej destinácii transfer z letiska na hotel alebo vybavenie zapožičania auta, cestovného poistenia /nepovinné/ a užitočných pokynov pre zvolenú destináciu.Naše zájazdy si budete môcť priamo zakúpiť na našom eshope v kategórii cestovná kancelária, alebo si ich objednajte vyplnením online objednávkového formulára alebo zaslaním vytlačeného a vyplneného formulára na email : info@enepat.sk alebo objednávajte telefonicky na 0904214796. Veľmi obľúbené sú pobyty v Španielsku a na Tenerife, pripravíme však aj iné destinácie na základe Vášho dopytu.