Tenerife dovolenka individuálne 

Pripravujeme terminy po 25. septembri 2020

Ponúkame týždenný pobyt na ostrove Tenerife v štvorhviezdičkovom hotely s raňajkami.

Cena je pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe

Hotel sa nachádza v meste Puerto de la Cruz, ponúka reštauráciu, vonkajší bazén, bar a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je aj pestrý večerný program a služba nonstop recepcie. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV, majú priestor na posedenie a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov a vaňou. K dispozícii je klimatizácia a písací stôl. Raňajky sa podávajú formou bufetu. Je tu možnosť si zahrať minigolf, požičať si auto alebo bicykel.

Medzi zaujímavé miesta v pešom dosahu patria: bazény Lago Marianez, Park Taoro, námestie Plaza Charco, zoo Loro Park a pláž Playa Jardín, botanická záhrada.

Z mesta Puerto de la Cruz sa dajú robiť zaujímavé výlety po ostrove, ktoré Vám môžeme osobne doporučiť. Autobusovou dopravou alebo požičaným autom sa do hodiny dostanete k rôznym ďaľším atrakciám ako sú napríklad múzeum sopky, najvyšší vrch Španielska Teide s výškou 3718 metrov, prales Anaga, 1000 ročný dračí strom, pyramídy v Guimár, čierna madona v Candelárii, hlavné mesto Santa Cruz s africkým trhom a veľkým prístavom, surferské oblasti na juhu , obľúbený vodný svet Siampark, národný park s kanárskymi borovicami a pozostatkami lávy a mnoho iných zaujímavých miest tohto krásneho ostrova.

Cena zahŕňa:

ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe s raňajkami

letenka Viedeň – Tenerife

transfer z letiska Tenerife TFS na hotel

užitočné rady na cestu a naše overené tipy na výlety po ostrove

poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie

10 % zľava na všetky biorezonančné služby v našom ENEPAT DETOX STUDIU v Nitre

Cena nezahrňa:

cestovné poistenie/nepovinné/ – 2 Eur/deň/osoba – možné vybaviť priamo u nás

Po dohode vieme poskytnúť aj transfer zo Slovenska na letisko Viedeň a tak isto po prílete z dovolenky do Viedne odvoz domov pohodlným minivanom.

 

Pri záujme o zájazd, prosíme o vyplnenie online  objednávkového formulára alebo si môžete tento formulár vytlačiť a po vyplnení zaslať na email info@enepat.sk alebo volajte na  telefónne číslo 0904214796. Ak máte otázky, píšte na náš:kontaktný formulár  Objednávka zájazdu alebo pobytu je nezáväzná pokiaľ nie je realizovaná úhrada. Termíny a ceny sú limitované do vypredania a sú závislé od kapacít hotelov a leteckých prepravcov. Ak ste rozhodnutý, môžete si zájazd rovno zakúpiť na našom eshope.